S ľútosťou Vám oznamujeme, že reštaurácia a bar je dočasne zatvorená.

Reštaurácia v Spišskom Štvrtku

Nielen ubytovaným hosťom, ale aj širokej verejnosti je k dispozícii príjemná a tichá reštaurácia. Ochutnajte slovenské špeciality v reštaurácii STENLY a my Vám garantujeme, že Vám u nás, pod Tatrami, budú chutiť dvojnásobne.

V hotelovej reštaurácii sa podávajú raňajky formou výberu z raňajkového menu v čase od 7,00 do 10,00 hod. Počas dňa majú hostia možnosť si vybrať zo širokej ponuky jedál Á la carte, obedového menu, alebo bohatej ponuky pízz. Večere sú taktiež podávané podľa želania zákazníka - výber z aktuálnych jedálnych lístkov na prevádzke. Reštaurácia je pre zákazníkov otvorená v čase od 10:00 do 22:00 hod.

Stravníkom ponúkame chutné obedové a denné menu za výhodné ceny. Určite oceníte aj výhodnú polohu reštaurácie neďaleko diaľnice D1.S ľútosťou Vám oznamujeme, že prevádzka krčma je dočasne zatvorená.

 

Ďakujeme za pochopenie.


Štýlová krčma

Vždy čerstvé a chladené pivo, športové prenosy na veľkých LCD televízoroch a široký sortiment destilátov. Navštívte aj našu štýlovú krčmu a zabavte sa so svojimi priateľmi!


image_6483441jpg
Denný bar

Navštívte náš denný bar a doprajte si šálku lahodnej kávy či výberového vína v príjemnom prostredí. Náš denný bar je fajčiarsky. Otvorené od 10.00 - 22.00.